Performance Marketeer

Ο Βραβευμένος Όμιλος Δερματολογίας, Πλαστικής Χειρουργικής και Μεταμόσχευσης Μαλλιών CDM Medical Group, αναζητά:

Performance Marketeer

για πλήρη απασχόληση.

Αρμοδιότητες:

  • Υλοποίηση performance marketing ενεργειών στις online πλατφόρμες (Google adwords, Facebook, email, Affiliate marketing, Youtube κλπ)
  • Handson παρακολούθηση, βελτιστοποίηση & reporting Digital Καμπανιών
  • Απόκτηση, διαχείριση και επεξεργασία δεδομένων με σκοπό το segmentation και την αύξηση leads
  • Ανάλυση των αποτελεσμάτων κάθε ενέργειας και αξιολόγησή τους βάσει στόχων & στρατηγικής
  • Εφαρμογή του συμφωνημένου προϋπολογισμού δαπανών προβολής και διαφήμισης

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Εμπειρία 5 έτη σε ανάλογη θέση, σε γρήγορο και ευέλικτο περιβάλλον
  • Απόφοιτος ΑΕΙ/ΤΕΙ, κατεύθυνσης Marketing, e-Commerce ή συναφούς κλάδου
  • Πιστοποιημένη εξειδικευμένη εκπαίδευση σε Digital Marketing
  • Αποδεδειγμένα performance αποτελέσματα σε Google adwords, eMail & Mobile Marketing, Affiliate Marketing
  • Άριστη γνώση Google AdWords και web analytics (Αντίστοιχο Πιστοποιητικό απαιτείται)
  • Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας (προφορικός και γραπτός λόγος)
  • Εμπορική αντίληψη
  • Αυτοπαρακίνηση, ενθουσιασμός και πάθος

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο αποδοχών σε ένα σύγχρονο, δυναμικό περιβάλλον με ευκαιρίες ανέλιξης.

Αποστείλατε το βιογραφικό σας απαραίτητα με φωτογραφία.

Όλα τα βιογραφικά θα εξεταστούν από τη δ/νση ανθρώπινου δυναμικού με πλήρη εμπιστευτικότητα.

hr@cosmeticdermamedicine.gr