Στέλεχος Εμπορικού Τμήματος

H FeelMeFilms Στέλεχος Εμπορικού Τμήματος

Αναζητούμε

Κύριες αρμοδιότητες:

  • Σύνταξη οικονομικών προσφορών
  • Επικοινωνία και διαπραγμάτευση αμοιβών και δικαιωμάτων χρήσης με πρακτορεία μοντέλων, εκφωνητές, μουσικούς
  • Παρακολούθηση της διαδικασίας από την αποδοχή της οικονομικής προσφοράς (Καταχώριση δεδομένων, Έκδοση παραστατικών κ.λπ.)
  • Συνεργασία με τους παραγωγούς των ταινιών

Προσόντα:

  • Απόφοιτος ΑΕΙ/ΤΕΙ, Διοίκησης Επιχειρήσεων ή οικονομικής κατεύθυνσης, επιθυμητό
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση τουλάχιστον ένα (1) έτος, επιθυμητή
  • Γνώση προγράμματος Soft1, επιθυμητή
  • Γνώση του MS Office.
  • Γνώση Αγγλικών
  • Δεξιότητες στην επικοινωνία και τις διαπραγματεύσεις
  • Έμφαση στη λεπτομέρεια, υπευθυνότητα, οργανωτικές ικανότητες
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας και ικανότητα ευελιξίας

Ευκαιρία για διάκριση και εξέλιξη σε μια σύγχρονη και δυναμική εταιρεία

Αποστολή βιογραφικού και φωτογραφίας (προαιρετικά) στο info@feelmefilms.com